fisharkbanner.png

Penta Seafood

Firmamız 2011 yılında ortaklarımızın tecrübelerini birleştirerek, bilgi ve birikimleriyle yol alarak, Sektörümüzde İhracat hedefli şirket politakası anlayışıyla yerini almıştır. Firmamız sektördeki tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve artırmaya devam etmektedir. Insan sağlığının ve doğal hayatın korunması üretimimizin her aşamasında ve kullandığımız tüm teknolojilerde öncelikli amacımızdır. Ürettiğimiz ürünler her zaman sağlıklı ve yüksek kalitede olmuştur. Hizmet ve ürün kalitemiz sertifika ve belgelerle tespit edilmiş olup, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güveni ve inancı ile her zaman daha iyiye, daha güzele erişmek yönündeki çalışmalarımız devam edecektir. Müşterilerimizin ürünlerimizden en yüksek faydayı sağlamaları için satış öncesi ve sonrası tüm hizmetler kalite hedefimizden ödün vermeden tüm çalışanlarımızca gerçekleştirilmektedir. 

Sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet veren kurucularımızın benimsediği "Kalite Politikası" ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun kalitede hizmet sunarak, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmekteyiz. En iyi hizmeti sunmak amacıyla kaynakların etkin ve verimli şekilde kullanılması, çevre politikası ile uyulması zorunlu kabul edilmiş, kanun ve yönetmeliklere, müşteri şartnamelerine uygun çalışmayı, çevre kirliliğini önlemeyi, doğal kaynaklarıen verimli şekilde kullanmayı görev kabul etmekteyiz.

Neden Biz !

Penta Seafood Üretimden teslimata kadar olan tüm evrelerde,doğru bilgilendirme, doğru yönlendirme ve birinci sınıf servis. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünü tam zamanında ve istediği kalitede temin eder.

Vizyonumuz,

Kalite ve müşteri odaklı ürün ve servis sağlayarak Avrupa'nın bilinen su ürünleri firması konumunu korumak.